ورزش

مدال های المپیک گرفته شده تا تاریخ 18 مرداد

مدال های المپیک گرفته شده

مدال های المپیک گرفته شده تا تاریخ 18 مرداد 1395 به صورت زیر می باشد که امریکا اول چین دوم و استرالیا سوم میباشد.

شما این پست را از بخش ورزشی وبسایت ثقل می خوانید.

همانطور که مشاهده می کنید مقام ها هایی که ترتیب بندی شده اند بر اساس میزان اندازه طلا یا نقره است که کشور ها گرفته اند رتبه بندی شده است . اما متاسفانه کشور عزیزمان تا این موقع هیچ مدالی نگرفته است ولی جای نا امیدی هم نیست چون هنوز بسیاری از ورزش ها که ایرانیان در ان ها تبحر خاصی دارند برگزار نشده است مانند کشتی هم فرنگی و هم ازاد وزنه برداری و خیلی خیلی ورزش های دیگه که هنوز برگزار نشده است .

بازدید کننده های عزیز این پست در 18 مرداد 1395 منشر شده است و امید واریم که تک یه تک نتیاج مدالی که گرفته می شود در وبسایت ثقل منتشر شود  تا مورد استفاده شما عزیزان قرار گرفته باشد.

همانطور که مشاهده می کنید کشور امریکا 3 مدال طلا و 5 نقره چهار برنز در مقام اول کشور ها قرار گرفته است که با اختلاف سه قره و یک برنز با کشور یک میلیاردی چین فاصله دارد که نشان از قدرت ورزشی امریکا نشان می دهند و استرالیا در مقام سوم تا این لحظه قرار دارد .

و از مقام های اخر اسپانیا تنها با یک برنز با کشور های های دیگر در رتبه 29 قرار دارد …

مدال های المپیک گرفته شده

مدال های المپیک گرفته شده

مدال های المپیک گرفته شده

مدال های المپیک گرفته شده

مدال های المپیک گرفته شده

امیدواریم که کشور عزیزمان و موفقیت های پیاپی بتواند مدال های خوش رنگی و از همه مهم تر پرچم سه رنگ زیا را دا بالا بالا ها به احتزار در بیارن و اسم ایران بازهم در همه جا گفته بشه پس وظیفه همه ما دعا کردنهستش به غیور مردان دعا کنید . شما اگر نظر خاص مطلب خاصی یا عکس های خاصی در مورد المپیک 2016 در مورد هر ورزشی و یا در بخش های مختلفی پزشکی تکنولوژی و سایر بخش های دارید می توانید با ما در ارتباط باشید و ما ان مطالب را با نام شخصی شما پخش شود.

مطلب پیشنهادی :  مصرف زیاد سیگار های الکتریکی سرطان زا هستند.

 

برای نوشتن نظرات خود کلیک کنید

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوبترین ها

بروبالا