اخبار

شورشیان سوریه عملیاتی برای شکستن محاصره حلب انجام دادند به همراه ویدیو

شورشیان سوریه

شورشیان سوریه عملیات برای شکستن محاصره حلب انجام دادند.

شورشیان سوریه»»

ما برای شما ثقلی عزیز فیلمی از اخبار شهر حلب اماده کرده ایم که مدت ان را کاهش داده تا شما عزیزان راحت تر بتوانید فیلم را نگاه کنید.

در این فیلم کوتاه وضعیتی از شهر حلب سوریه به نمایش داده می شود که مردم این شهر مقدس راحتی ندارند و حتی کودکان نیز با شورشگران به جنگ می پردازند که به همه ان ها ارزوی موفق و سلامتی را داریم.

شورشیان سوریه»»

جنگجویان شورشی در شهر حلب یک عملیات بزرگ نظامی با هدف شکستن به دلیل محاصره رژیم شورشیان به طول یک هفته ها قسمت شرقی تحت کنترل مخالفان از شهرستان سوریه آغاز کرده اند.

حدود 250000 غیر نظامی هستند که در قلمرو تحت کنترل شورشیان زندگی می کنند، که گرفتاری های بسیار زیادی به وجود امده است. که در اثر حملات شورشگران و حملات خودی که حتی می توانندبه خود اسیب برسانند شرایط بسیار سختی را به وجود اورده اند.

 

مثلا در اخبار حلب امده است که یک هلیکوپتر روسی در حدود 25 مایلی جنوب حلب در صبح روز دوشنبه به ضرب گلوله چند تن از سوری ها را به اشتباهی کشته اند، کشتن تمام پنج نفر در هیئت مدیره، در مرگبارترین حادثه برای مسکو از سال آن را در جنگ مداخله کرده است. وزارت دفاع گفت: MI-8 بعد از ارائه کمک به این شهرستان به پایگاه هوایی لاذقیه روسیه بر خواهد گشت.

شورشیان سوریه»»

ایا فیلم رو دیدی ازش راضی بودی تو هم اگه ویدیویی داشتی تو هر موضوعی و هر سبکی به ما بفرست تا بتونیم با دوستانمون اشتراکش بدیم.

مطلب پیشنهادی :  عکس های جالب + عکس هایی که بیشترین لایکو گرفتن .
برای نوشتن نظرات خود کلیک کنید

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوبترین ها

بروبالا