تکنولوژی

سامسونگ جییر اس 3 ساعت هوشمند جدید کمپانی سامسونگ

سامسونگ جییر اس 3

سامسونگ جییر اس 3 ساعت هوشمند جدید کمپانی سامسونگ

شما این مطلب را از بخش تکنولوژی وبسایت ثقل می خوانید.

امروزه همه افرادی که با تکنولوژی روز اشنا هستند و حتما شما یکی از ان ها هستید حتما میدانید که امروزه بیشتر افراد به گوشی های هوشمند نوعی اعتیاد دارد ما در این پست برای شما از ساعت هوشمندی رونمایی می کنیم که یک گجت پوشیدنی هستش و استفاده از این تکنولوژی هیجان زیادی دارد (:

و اما در مورد تاریخ انتشار این ساعت کمپانی سامسونگ گفته است که طراحی و تولید این از سال گذشته اغاز شده و در چند هفته دیگر به بازار ارائه خواهد شد تا دوست داران ایننوع گجت ها از این ها استفاده کنند.

 

ساخت و ساز در دایره روی صفحه نمایش، میزبانی وب، هوشمند، قاب های بسته بندی، سلف تناسب اندام ردیابی خود، سامسونگ جییر S3 به نظر می رسد که میخواهد که دیزاین خود را نسبت به رقبای خود به رخ بکشد با یک طراحی بالا جدید، ، مهارت های هوشمند پیشرفته و یک میزبان کامل از جدید آندروید و آیفون که شاید کسانی به ان لقب کلاهبرداری تکنولوژی لقب بدهند . در این پست شما تمام و همه چیز  در مورد آینده سامسونگ جییر S3 می دانید .

سامسونگ جییر S3 تاریخ انتشار:  تقریبا بیش از دو هفته دیگر ارائه شود .

سامسونگ جییر اس 3

سامسونگ جییر اس 3»»

در سال گذشته، در طول روز اول ماه سپتامبر، سامسونگ جییر S2 در کنار گلکسی نوت 5 در کنفرانس IFA برلین مبتنی بر کاهش یافته مصرفی باتری ارائه شد. در حالی که سامسونگ جییر S3 تاریخ انتشار خود را در کنار آینده سامسونگ می بیند  در کنار گلگسی 7، این بدان معنا نیست که شما زیاد منتظر این ساعت جالب باشید.

در عوض، در حالی که جییر S3 هنوز هم برای پرده برداری IFA ثابت بود ، توجه داشته باشید که تا تاریخ اوت 2 کارکنان به صورت فشرده کار می کنند تا تا بتوانند در وقت معین کار این گوشی را به اتمام برسانند.

مطلب پیشنهادی :  بررسی و مقایسه دو زبان قدرتمند تحت سرورphp , asp

بنابراین، زمانی که دقیقا تاریخ انتشار سامسونگ جییر S3 که می توانید انتظار بکشید تا چه وقتی است ؟ خب، با IFA 2016 برای اجرای بین ماه های سپتامبر 2 و 7، ما هر در روز مطبوعات ئنبال می کنیم تا تاریخ و حرف موسقی از مسئولان این کمپانی بشنویم.

ما مطمئن هستیم که با انتشار این گوشی به بازار کار بسیاری از خرده فروشان ساعت های هوشمند بسته خواهد شد علاوه بر خرده فروشان اپل نیز باید برای رقابت خود با سایر کمپانی ها نسل دوم این ساعت را در کنار  iPhone 7 در 16 سپتامبر به بیرون خواهد داد چون سامسونگ بازار را خواهد گرفت.

طراحی سامسونگ جییر S3: طرحی دایره شکا فوق الهاده زیبا با مقیاسی کوچک

سامسونگ جییر اس 3

سامسونگ جییر اس 3»»

این عکسی که در بالا برای شما اوردم سامسونگ جییر نیست بلکه یک ساعت سنتی هستش که سامسونگ جییر از این نوع ساعت الگو گرفته تا روی دست بسیار زیباتر به نظر برسد در عنوان گفتم که کوچکتر بله این سایز چون دایره ای شکل هستش و نسبت به نسل قبلی جییر اس 2 و ساعت های اپل که مربعی شکل هستش کوچتگر به نظر می رسد که یک ساعت هوشمندی را به وجو می اورد که در اوج زیبایی و تکنولوژی حس کلاسیک بودن نیز به شما دست می دهد که این خود عالی هستش.

یکی از مزایای دیگر این ساعت داشتن اشاره گر هستش که از ساعت های رولکس الگو گرفته شده است در کل یک طراحی جمع و جور فلز لهجه با دستبند فلزی یک گودی  fluted نشان داده شده است که این یک گام شیک بودن است . سامسونگ جییر اس 3 شامل یک قاب المینیومی صاف و یند پلاستیکی نیز هست.

بنا به گزارش ها در توسعه تحت موسوم به سولیس، این S3 جییر نیز مجموعه ای به حفظ فرم دور سلف خود، اگر چه آن را نمی خواهد دقیقا همان است. آن پیشنهاد شده است کهجییر S3 ممکن است یک گام تا کوچک در پنل sAMOLED 1.2 اینچی سلف خود را به منظور ایجاد کنترل های لمسی را کمی ساده تر به بهم زدن  محصولات است. اندازه دقیق برای صفحه جدید، همان 1.2 اینچی است که با این حال، در حال حاضر مشخص نیست.

مطلب پیشنهادی :  احتمالاتی در مورد صفحه نمایش گوشی سامسونگ گلگسی اس 8

وجود دارد نه تنها خواهد بود یک طراحی است.در نشت پیشنهاد کرده اند که سه نفر با سه تا از گزینه های جییر S3 در دسترس است با فعال و ناهموار مرز و مدل اکسپلورر را به رها کردن در کنار مدل سنتی کلاسیک خواهد بود. در حالی که معلوم نیست که چه شکلی خواهد شد، انتظار همه به ساخت در اطراف دایره همان، چرخش پایه گودی است.

ویژگی های سامسونگ جییر S3: هنوز یک ساعت مچی، ولی خیلی دقیق

سامسونگ جییر اس 3

سامسونگ جییر اس 3»»

در حالی که سامسونگ گوشی های گل سرسبد خود را که ممکن است همه دوستان با گوگل به نگه داشتن چیزهای در حال اجرا عوضی کنند، جییر S3 به نظر می رسد مجموعه ای به اکو سلف خود و اجتناب از لباس آندروید به نفع خود سیستم عامل Tizen سامسونگ استفاده کرده است . کاملا برای صفحه نمایش دایره ای طراحی شده است، این حباب سنگین ، دور آیکون سیستم عامل میزبانی است که به آسانی می توانید در چشم آن را به عنوان زیبایی بصری استفاده کنید. بله، آن را در ترکیب در دیدار iOS آندروید با چند ویژگی منحصر به فرد خود رو نمایی خواهد شد، اما آن را بنا به گزارش مجموعه به قدرت S3، و هیچ چیز در مورد با شکایت وجود دارد.

این ویژگی ها فقط به اضافات نرم افزار محدود نمی شود، با این حال – سخت افزاری هایی هستند که جا برای گفتن و صحبت کردن در مورد ان ها بسیار زیاد است و همچنین میزبان همه شیوه ای از شتاب سنج و انتقالها فعالیت، S3 قادر به نظارت بر لطف ضربان قلب خود را به یک سنسور نوری در قسمت زیرین بدن خواهد بود. درخشان هوشمند گودی سلف خود، که به شما اجازه قاب ساعت را دور از طریق منوهای رفته، باز خواهد گشت. در اینجا امید شما هم اکنون می توانید این قاب را فشار دهید .

مطلب پیشنهادی :  مشکل کوالکام با اپل چیست ؟ هدف کوالکام از شکایت چیست ؟

این همه در به روز رسانی تکنولوژی بالا هر چند بر خلاف شدت شایعه اپل دیده بان 2، آن را در حال حاضر به نظر می رسد که جییر S2 میزبان به یک دوربین عکاسی از یکپارچه خواهد بود ،ما اطلاعاتی بر مبنای باتری که عمر باتری در حال حاضر مشخص نیست، اما انتظار می رود کمی نسبت به نسل قبلی خود جییر اس 2 بهبود یافته باشد.

سامسونگجییر S3 قیمت: قیمت هم چندان ارزان هم نیست !

سامسونگ جییر اس 3

سامسونگ جییر اس 3»»

همانطور که این پست را خوانید تا الان از دیزاین فوق العاده و امکانات عالی این ساعت حرف زدیم ولی مهم ترین قسمت نیز باید به قیمت ها هم دقت کنیم  هزینه فعلی که صاحبان نظر داده اند حدود 400 دلار هستش و با ضرب هر دلار بر 3200 توما عددی حدود یک میلیون دویصت تا سه میلیون به دست می اید صد در صد زحمت این همه تلاش را دارد اما من فک می کنم کمی زیاد است. و باید هر یک از ما ها در هزینه ها صرفه جویی کنیم.اما این نکته رو هم بگم که 1300 دلار مدل های ساعت اپل هستش که در مقابل این عدد بسیار ناچیز هستش. شاید این نیاز به فکر کردن زیاد هست.

 

در حالی که من می خواهم S3 جییر پیش بینی از نزدیک اکو هزینه سلف خود، اگر به تازگی شایعه، فلز سالم، فلز بسته اراضی گزینه، شما می توانید انتظار آن را به ضربه کیف پول خود را برای حق بیمه جایزه خود بردارید.

سامسونگ جییر اس 3

سامسونگ جییر اس 3»»

2 نظر

1 نظر

 1. best cues

  ژانویه 31, 2019 at 2:35 ب.ظ

  You are a very smart person!

  • reza

   فوریه 1, 2019 at 8:06 ب.ظ

   thanks a lot

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوبترین ها

بروبالا