تکنولوژی

دوربین برای گوشی های هوشمند به همراه تصاویر

دوربین برای گوشی های هوشمند

دوربین برای گوشی های هوشمند به همراه تصاویر

شما این مطلب را از بخش تکنولوژی وبسایت ثقل می خوانید.
ما در این این پست برای شما دوربین همان لنزی را معرفی خواهیم کرد و این نکته را میدانیم که اکنون در این زمان دوربین جلو از اهمیت ویژه ای برخوردار است که کمپانی های تولید کننده گوشی در تلاش برای بهبود این امکانات هستند .

ولی اما حرف ما با ان عده از دوستان است که دوربین جلو با کیفیت 2 مگاپیکسل که نمی توانند سلفی های خوب از خود بندازند در این صورت ناچار به استفاده از دوربین اضافی می کنند که هم کیفیت خوب باشد و هم راحت نصب شده و راحت عکس بندازند.

دوربین برای گوشی های هوشمند»»

این دوربین ها انواع مختلف دارد ولی به علت محدودیت ها ما در این پست یکی از ان ها را برای شما معرفی می کنیم که اگر خدا بخاد در پست های دیگه بیشتر به این موضوع می پردازیم.

دوربین های دیجیتال در گوشی های هوشمند راه ما و به اشتراک گذاری تصاویر را دگرگون کرده، و دوربین در آخرین اپل یکی از بهترین تکنولوژی در اطراف ما است.

مشکل این است، با فاصله کانونی ثابت با میدان دید وسیع، آن را به هر موضوع ما آن را نقطه در مناسب نیست یعنی امکان ندارد. ممکن است که برای سلفی گرفتن،خود تلاش کنید باز هم ببینید که این عمل هم امکان ندارد.
دوربین برای گوشی های هوشمند
شما می توانید برای دوربین جمع و جور یا DSLR برسد – اما با توجه به اتصال و سهولت استفاده از آی فون خود را، و این واقعیت که شما به احتمال زیاد به آن را با شما بیشتر از زمان هستید، گرفتن نتایج بهتر از تلفن خود را بهتر از lugging است یک دوربین در اطراف است .
دوربین برای گوشی های هوشمند»»
خبر خوب این است که در حال حاضر یک میزبان از لوازم جانبی لنز آی فون است که شما می توانید بدون از دست دادن توانایی به راحتی آپلود و به اشتراک گذاری تصاویر خود را وصل کنید و یا اتصال به دستگاه شما، شما را قادر میسازد به فشار مهارت های عکاسی خود را حتی بیشتر، دوربین های معمولی انجام دهید.

از آداپتورهای لنز مقرون به صرفه است که تبدیل میدان دید لنز آی فون خود را، به پیشرفته تر (و گران) قطعه از کیت که نه تنها تا حد زیادی لنز بهبود یافته است، اما حتی ساخته شده در حسگرهای خود را برای ارائه کیفیت تصویر تا حد زیادی بهبود، یک وجود دارد گزینه ای برای توجه به هر بودجه.
دوربین برای گوشی های هوشمند»»
در اینجا انتخاب ما از برخی از بهترین گزینه های اطراف که فقط یکی از ان ها را برای شما معرفی می کنیم که در بخش اصلی این دوربین 8 عدد می باشد که ما بهترین ان را از دیدگاه خودمان انتخاب کرده ایم.
1. Olloclip 4 در 1 لنز

دوربین برای گوشی های هوشمند

دوربین برای گوشی های هوشمند»»

مطلب پیشنهادی :  زیبا ترین عکس سری دوم گه بیشترین لایکو گرفتن

سنسور: N / A | لنز: فیش آی، زاویه، تا 10x ماکرو، ماکرو 15X | اتصال: Wi-Fi را | فیلم: N / A | ذخیره سازی: N / A | سطح کاربر: مبتدی
آسان برای استفاده
مقرون به صرفه
کیفیت تصویر بزرگ نیست
نمی تواند با استفاده نمایید

ارائه شما یک مورد و یا هر نوع محافظ فیلم های پلاستیکی استفاده نمی کنید، 4 در 1 اسلاید به راحتی بر روی گوشه ای از آی فون خود را (گزینه برای مدل های آیفون مختلف وجود دارد). Olloclip نیز مورد آیفون خود را، که به شما می دهد دسترسی آسان به حجم به عنوان شاتر را فشار دهید به فروش می رساند. ارائه چهار آداپتورهای لنز (فیش آی، زاویه باز و دو لنز ماکرو)، آن فوق العاده ساده استفاده کنید. آیا بیش از حد در راه کیفیت تصویر هر چند، با اعوجاج در لبه های قاب انتظار نیست. اگر شما به دنبال یه چیز سرگرم کننده و چیزی که راحت باهاش استفاده کرد شاید این بهترین گزینه باشد.

دوربین برای گوشی های هوشمند»»

برای نوشتن نظرات خود کلیک کنید

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوبترین ها

بروبالا