تکنولوژی

یاهو به قیمتی مناسب فروخته می شود.

یاهو به قیمتی مناسب فروخته می شود.

یاهو به قیمتی مناسب فروخته می شود.

شما این مطلب را از بخش تکنولوژی وبسایت ثقل می خوانید.

ورایزون بسته شدن  در یک معامله به خرید کسب و کار اصلی میباشد امتیازیاهو برای حدود 5 میلیارد $، با توجه به منابع با مذاکرات آشنابه فروش میرسانند.

این غول مخابراتی به مدت طولانی در نظر گرفته شده و این مورد علاقه خرید دارایی اینترنت یاهو میباشد که آن را برای ترکیب با AOL، که آن را در سال گذشته برای 4.4 میلیارد $ خریداری شده است می خواهند.

بخشی از زمین ورایزون متعلق به هیئت مدیره یاهو است که آن به خاطر انتخاب منطقی است، از آن جهت است که در حال حاضر عامل یک کسب و کار مشابه میباشد.

مفهوم چنین معامله این است که ترکیب دارایی های تکنولوژی تبلیغات خود و تبدیل شدن به گزینه سوم به رهبران فیس بوک و گوگل.یاهو به قیمتی مناسب فروخته می شود.

یاهو به قیمتی مناسب فروخته می شود.

هر دو شرکت نیز دارایی های رسانه ای گسترده است.

یاهو به قیمتی مناسب فروخته می شود.))  ” یک داوطلب رقیب گفت ورایزون شرط سالم وقطعی برای یاهومیباشد

و منابع داخلی در یاهو، که تلاش هایی از سوی تام McInerney عضو هیئت مدیره منجر شد، همچنین گفت که آن ساده ترین ونزدیکترین راه برای معامله بود.

“هیچ نگرانی با ورایزون در مورد تامین مالی و یا به پرسش های بسیاری در مورد ادغام وجود ندارد،  یک منبع گفت : “این می تواند این کار را بدون مشکل زیادی فرو برد.”

وتحویل  Verizon و پرداخت قیمت آن در پیشنهاد اخیر خود برای یاهو، که این هفته بود مطرح شده بود. اما برخی از اعضای هیئت مدیره ورایزون قبلا بیان کرده بودندنگرانی در مورد برچسب قیمت معامله و در مورد سایر هزینه های آن بودند.که شامل وحی که شریک جستجو موزیلا شرایط فسخ سودمند و گران در یک معامله زده شده توسط مدیر عامل شرکت یاهو ماریسا مایر داده شده بود.که یاهو به قیمتی مناسب فروخته می شود.))

مطلب پیشنهادی :  قدرتمند ترین هسته اسپندراگون 450 به زودی معرفی خواهد شد .

صحبت از مایر، اگر معامله به اتمام برسدنکته جالب این است که این امر می تواند به نوبه خود  با توجه به اینکه یک EXEC کلیدی در سمت ورایزون تیم آرمسترانگ AOL است عمل کند.

او و مایر با هم در گوگل سال ها پیش کار کرده است. و از همه مهمتر، به تازگی به عنوان دو سال پیش، مایر تلاش آرمسترانگ به ادغام این دو شرکت را رد کرده بود.

اما این توافق انجام شده است. شرکت سهام خصوصی TPG نیز در مناقصه بسیار تهاجمی عمل کرده است.

بلومبرگ، و همچنین CNBC، پیش از این گزارش که ورایزون در مذاکرات منحصر به فرد بود برای خرید یاهوشرکت داشت.

اگر شما یک ایرانی خواهان خریدار یاهو هستید باید مبلغ پنج میلیارد دلار را بپردازید که معادل 17500000000000 تومان و 175000000000000 ریال می باشد که بی شک این مبلغ از عده خیلی خیلی خاصی از ایرانی ها هم ندارند تا بتوانند یا هو را بخرند. امایاهو به قیمتی مناسب فروخته می شود ، اگر این تکنولوژی توسط ایرانیان خریده شود علاوه بر ارائه خدمات انسان دوستانه در حوضه در علم و صنعت می نتواند مبلغ پرداخت شده را در طی دو سال  به دست آورد .

برای نوشتن نظرات خود کلیک کنید

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوبترین ها

بروبالا