تازه های پزشکی

مصرف زیاد سیگار های الکتریکی سرطان زا هستند.

مصرف زیاد سیگار های الکتریکی

مصرف زیاد سیگار های الکتریکی

شما این مطلب را از بخش سلامت وبسایت ثقل می خوانید.

ایا میدانستید مصرف زیاد سیگار های الکتریکی سرطان زا هستند.

بخار از سیگار الکترونیکی شامل دو ماده شیمیایی که قبلا ناشناخته بود اما دانشمندان آن را به تازگی کشف کرده که می تواند باعث سرطان شود، با توجه به یک مطالعه جدید. تحقیقات جدید، در علم و تکنولوژی محیط زیست منتشر شده است، نشان می دهد که سطح مواد شیمیایی مضر بین E-CIGS متفاوت است که این مواد بسیار خطرناک می باشد.

مصرف زیاد سیگار های الکتریکی »»

محققان در آزمایشگاه ملی لارنس برکلی دو نخ سیگار مختلف الکترونیکی برای ازمایش استفاده کرده اندو شبیه سازی vaping که در تنظیمات قدرت باتری متفاوت استفاده کرده است. سپس آنها بخار E-CIGS را تجزیه و تحلیل کردند و آنها دریافتند که اواپراتور منتشر 31 مواد شیمیایی مضر، از جمله دو ترکیبات احتمالا سرطان زا بودند که هرگز قبلا در بخار E-CIG پیدا نشده بود. مقدار مواد شیمیایی تولید متنوع، بر اساس درجه حرارت که در آن مایعات “بخار” توسط دستگاه “حرارت سیم پیچ.” مربوط است بالاتر از درجه حرارت در داخل سیم پیچ، بالاتر از میزان مواد شیمیایی منتشر می شود.

محققان بعد از تحقیق به عموم مردم این دو مواد شیمیایی سرطان زا را توضیح و از ان ها خواستند که از این نوع سیگار ها اکیدا استفاده نکنند.

مصرف زیاد سیگار های الکتریکی

 

مصرف زیاد سیگار های الکتریکی »»

سیگار الکترونیکی حاوی مواد شیمیایی سمی است. که در سال 2009نشان داده بود، FDA  که برخی الکترونیکی CIGS حاوی دی اتیلن گلیکول، یک عنصر مورد استفاده در ضد یخ هشدار داده بودند. و در سال 2015، یک مطالعه نشان داد که ذرات معلق در هوا از E-CIGS حاوی فرمالدئید، سرطان زا است. برخی از این مواد شیمیایی نیز در دود سیگار یافت می شود.

مطلب پیشنهادی :  گوشی های پیکسل گوگل قابل روت شدن هستند.

46 میکروگرم اکرولین پیدا شد. اما هنگامی که گرما رو ثابت، E-CIG خیلی بیشتر ساطع: 8.7 میکروگرم در هر پف که کشنده می کشد. مقدار اکرولین منتشر شده است هنوز هم بسیار کمتر از یک سیگار به طور منظم، که ارائه 400-650 میکروگرم. درباره 20 پاف در سیگار الکترونیکی آزاد 90 تا 100 میکروگرم است که در مقایسه با سیگار های الکتریکی تفاوت چشم گیری دارد.

مصرف زیاد سیگار های الکتریکی»»

“طرفداران سیگار الکترونیکی می گویند انتشار بسیار پایین تر از از سیگار معمولی است، بنابراین شما با استفاده از سیگار الکترونیکی بهتر است،” محقق آزمایشگاه برکلی و مطالعه همکاری نویسنده هوگو Destaillats در بیانیه ای گفت. “من می گویم، که ممکن است این دو موادی که برایتان معرفی کردیم سرطان زا بوده و باعث سرطان افراد شود – برای مثال، افراد سیگاری معمولی مدت زمان بیشتری که نمی توانند ان را ترک کنند ولی سیگار های الکتریکی چنین نیست و با کمی غیرت می توان ان را به راحت ترک کرد البته مننمی گویم که یگار های معمولی ضرر ندارند ان هم جای خود را دارد.”

مصرف زیاد سیگار های الکتریکی»»

میزان انتشار مواد شیمیایی نیز در ولتاژ باتری E-CIG بر اساس میزان قدرت تغییر کرده است. بالاتر از ولتاژ، بالاتر از درجه حرارت در سیم پیچ – و گرما به معنای مقدار شیمیایی بالاتر آزاد شدن است. تولید گازهای گلخانه ای نیز به مدت زمانی که E-CIG استفاده شده بود بر اساس ان متنوع است. دیگر از آن استفاده می شد، در سطح بالاتر از مواد شیمیایی آن منتشر شد، از جمله فرمالدئید، استالدهید، و اکرولین – که همه مواد سرطان زا و یا بیماری های دستگاه تنفسی می باشد. دلیلش این است که باقی مانده مواد شیمیایی و یا در نزدیکی سیم پیچ حرارت انباشته شد. از آنجا که این ماده  گرم شده بود، آن را مواد شیمیایی بیشتری را منتشر کرد.

مطلب پیشنهادی :  عشق با طعم پروژه شکست

پروپیلن گلیکول و گلیسیرین: این پژوهشگران همچنین دو ماده شیمیایی که اغلب به عنوان حلال در E-CIGS استفاده قرار گرفت. هر دو استفاده می شود تا دود مصنوعی تولید شود، هر چند کمی در مورد این که آیا آن را بی خطر به گرما و استنشاق آنها شناخته شده است. محققان دریافتند که حلال ایجاد 31 مواد شیمیایی مضر، از جمله اکسید پروپیلن و گلیسیدول، که هر دو سرطان زا احتمالی هستند. این دو مواد شیمیایی هرگز در E-CIGS قبل گزارش شده است. این احتمالا به دلیل سیگار الکترونیکی در مقایسه با سیگار سنتی، که برای بیش از 50 سال مورد مطالعه قرار گرفته نسبتا جدید هستند.

مصرف زیاد سیگار های الکتریکی»»

استفاده از سیگار الکترونیکی مشخصی است: 8.5 درصد از بزرگسالان آمریکایی که سیگار الکترونیکی CIGS می کشند در سال 2013  3.3 درصد از سال 2010 افزایش یافته است. و در سال 2014 نزدیک به 13 درصد از بزرگسالان افزایش یافت،  گفت: آنها سعی سیگار الکترونیکی، با توجه به CDC . هر چند برخی از کارشناسان فکر می کنم الکترونیکی CIGS یک جایگزین خوب برای افراد سیگاری سیگار به طور منظم، مقامات بهداشتی به خصوص در مورد چگونه vapes محبوب در میان نوجوانان هستند نگران هستند. بسیاری از E-CIGS حاوی نیکوتین است و می تواند بچه ها را به مواد شیمیایی اعتیاد آور قرار دهد. در سال 2015، سه میلیون نوجوانان آمریکایی با استفاده از E-CIGS سیگاری شدند که اماری شگفت اور است. (در ماه مه، FDA در نهایت الکترونیک خرید و فروش CIG به افراد زیر سن قانونی ممنوع است.) اما تحقیقات بیشتری مورد نیاز است که تا درک بهتری داشته باشیم از سرطان زایی بودن ان اطلاعات جمع اوری کنیم.

مطلب پیشنهادی :  سیاهچاله ها فضایی ناشناخته و اسرار آمیز برای انسان

مصرف زیاد سیگار های الکتریکی»»

هدف این مقاله این بود که به کسب اطلاعات بیشتر در مورد خطرات ناشی از سیگار الکترونیکی، به طوری که تولید کنندگان، کاربران، و تنظیم کننده می توانید سعی کنید برای به حداقل رساندن آسیب سیگار الکترونیکی در برخواهد داشت. Destaillats گفت: “درک این که چگونه این ترکیبات تشکیل می شوند بسیار مهم است،”. “یک دلیل این است برای اهداف نظارتی، و دوم است، اگر شما می خواهید برای تولید یک کمتر مضر سیگار الکترونیکی، شما باید به درک آنچه از منابع اصلی این مواد سرطانزا هستند.”

برای نوشتن نظرات خود کلیک کنید

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوبترین ها

بروبالا