تکنولوژی

اپل ثبت اختراع فعال کردن دوربین ایفون از راه دور را خطر نامید

فعال کردن دوربین های آی فون

فعال کردن دوربین های آی فون

شما این مطلب را از بخش تکنولوژی وبسایت ثقل می خوانید.

اپل حق ثبت اختراع برای غیر فعال کردن از راه دور دوربین های آی فون، را باعث نگرانی تلقی کرد .

دموکرات مجلس قادر به جلب دیوار به دیوار پوشش رسانه ای از پخش زنده از گوشی های هوشمند یک عضو کنگره را در 23 ژؤن قانون کردند . در عین حال که ممکن است در آینده که حق ثبت اختراع جدید به تازگی به اپل اعطا شده نشانه ای از محدودیت های فن آوری به آمده است تصویب شود.

ثبت اختراع نشان می دهد که اپل ممکن است اجازه دهد تا دوربین آیفون که از طریق سنسورهای مادون قرمز ویژه غیر فعال می شود، به عنوان مثال از یک محل برگزاری کنسرت با استفاده از تکنولوژی هایی که هر یک باعث می شود فیلم بوتلگ از یک گروه توربه در وسط ضبط با دوربین قطع شود.

 فعال کردن دوربین های آی فون

فعال کردن دوربین های آی فون

حق ثبت اختراع چنین می گوید : “ساطع کننده اشعه مادون قرمز می تواند در مناطق واقع شده  که عکس و یا ضبط ویدئویی ممنوع است کار کند،تا دیگر نتوان ضبط کرد.”

“دستگاه های الکترونیکی پس از آن می تواند سیگنال های مادون قرمز بر اساس دستور دریافت، رمزگشایی داده ها را انجام داده و موقتا عملکرد ضبط دستگاه را غیر فعال کردن کند.”

این تکنولوژی همچنین می تواند به اطلاعات پرتو به بسیاری از تلفن های افراد در همان زمان استفاده شود زمانی که آنها در همان محل هستند،که مادون قرمز آن ها را احاطه می کند.

مطلب پیشنهادی :  سوابق پزشکی را از ایفون بخواهید .

اپل می گوید، از جمله این تکنولوژی در پارک هزاره شیکاگو وجود دارد.

ایده در ابتدا به اندازه کافی منطقی به نظر می رسد. تلفن wildly محبوب اپل که یک مزاحم در نمایشنامه، کنسرت ها، موزه ها و مکان های مختلف تبدیل شده است به عنوان صاحبان شرکت احساس می کنند که از این تکنولوژی در هر جایی می توان استفاده کرد .

چه کسی می خواهد محصول گل سرسبد خود را به صورت توانمندساز که دیگران آزار می دهد، بی شک هیچس.

اما از آنجا که اپل برای اولین بار برای این ثبت اختراع  را در سال 2009 ثبت کرد ، ایده قابل درک ابرو میان آزادی بیان طرفداران مطرح بوده است .
اگر اپل یک راه برای اشخاص ثالث برای کنترل زمانی که با برخی از ویژگی های آی فون کار می کند،

چگونه کنترل اپل برای دسترسی به آن تکنولوژی چیست؟ این سخت نیست که تصور کنید یک دولت مانند ترکیه یا روسیه با استفاده از آن  پوشش رسانه های اجتماعی از اعتراض را بپوشاند.

یا بهتر است، که سخنران ایالات متحده از خانه پل رایان که همه از دوربین تلویزیون در اتاق خانه خاموش  شود؟

هفته گذشته تحصن در اصل به عنوان یک دموکرات برای برگزاری صحن مجلس آمریکا به آمریکایی ها در مورد به آغاز بدن این تکنولوژی که چرا افرادی که در لیست بحث برانگیز پرواز ممنوع دولت هستند از این تکنولوژی استفاده کنند .

 فعال کردن دوربین های آی فون

فعال کردن دوربین های آی فون

رایان، در یک لحظه هر دو جنبه سیاسی واقعی و دیجیتال، خانه را به زنگ تفریح انداخت و تعطیل خوراک ویدئویی را از دوربین های پخش در اتاق را از ایت تکنولوژی مجهز کرد .

مطلب پیشنهادی :  تاریخچه هفت ساله سامسونگ از گلگسی اس تا گلگسی اس 8 را در یک ویدیو ببینید .

زمانی که دموکرات متوجه دوربین تاریک بودند، آنها را به آی فون یک کنگره تبدیل و به پخش خود از طریق برنامه پریسکوپ توییتر شد.

تکنولوژی ارائه شده اپل، اگر ساخته شده است، به راحتی می تواند به بازی در اینجا آمده باشد. به عنوان بازدید کننده به کنگره ایالات متحده مطمئن شوید، استفاده از گوشی های هوشمند – حتی برای نمایش مشخصات عمومی – در اتاق های مجلس نمایندگان و سنا ممنوع خواهد شد.

و اگر گوینده از دفتر خانه را کنترل هنگامی که دوربین C-SPAN زندگی می کنند، آن را کشش به فرض آن که کنترل زمانی که اپل می تواند کار نمی کند.

برای نوشتن نظرات خود کلیک کنید

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوبترین ها

بروبالا