تکنولوژی

ثروتمندترین افراد در فن آوری در جهان خیلی جالب

ثروتمندترین افراد در فن آوری

لیست 10 ثروتمندترین افراد در فن آوری

شما این مطلب را از بخش تکنولوژی وبسایت ثقل می خوانید.

شکی نیست که تکنولوژی تبدیل به یک جنبه اساسی برای انسان شده است. ما از  احاطه آن در همه زمان ها، زمانی که ما در محل کار، مسافرت و هنگامی که ما به خواب رفتن اگاه هستیم. این همچنین بدان معنی است که در پشت تکنولوژی ، بسیاری ثروت وجود دارد که آن را بسیار محبوب میکند . شرکت های فن آوری در سراسر جهان احتمالا یکی از ثروتمندترین شرکت ها و اینجا ده بالا ثروتمندترین افراد در تکنولوژی را برای شما معرفی می کنیم.

 

 

 

 

 

 

 

1. بیل گیتس (60 سال)

ثروتمندترین افراد در فن آوری ثروتمندترین افراد در فن آوری :
در این جهان به این بزرگی کمتر کسی هست که نام او را نشنیده باشد از نیکو کاری تا مغز و پول او همه بسیار شنیده ایم. او نه تنها ثروتمندترین مرد در فن آوری، همچنین ثروتمندترین مرد در این سیاره با ارزش خالص نزدیک به 90 میلیارد $ می باشد. بیل گیتس به کسب درآمد پول در سال های اولیه آغاز کرد که یک میلیاردر فقط در سن 30 تبدیل شد زمانی که مایکروسافت عمومیت یافت پس از اجرای این شرکت برای سال های بسیاری از او به عنوان مدیر عامل شرکت پا در سال 2000 گذاشت. در حالی که او یک موقعیت در هیئت مدیره این شرکت ایفا می کرد، او در کار بشردوستانه متمرکز شده است که همه از کار های عجیب او بسیار شنیده ایم.

 

2. جف بزوس (52 سال)ثروتمندترین افراد در فن آوری ثروتمندترین افراد در فن آوری :
به گزارش ثقل، کل ارزش خالص صاحب آمازون جف بزوس “65050000000 $ است که او را دومین ثروتمند فرد در جهان را می سازد رسید. به غیر از داشتن یکی از بزرگترین بازارهای آنلاین در جهان، بزوس همچنین دارای روزنامه واشنگتن پست و شرکت فضایی موشک آبی منبع نیز هست.

مطلب پیشنهادی :  سامسونگ نوت 8 وقت کمی از شما میگیرد .

 

3. مارک زوکربرگ (31 سال)ثروتمندترین افراد در فن آوری ثروتمندترین افراد در فن آوری :
صاحب بزرگترین شبکه اجتماعی در جهان می باشد، همه مارک زوکربرگ 46.7 میلیارد $ می آید از فیس بوک. که روزی روزگاری از دانشگاه خودش ترک تحصیل کرده است یکی از افراد با نفوذ ترین در اینترنت است که به همراه همسر خود متعهد به دور از 60 درصد از ثروت خود را در طول عمر خود،را به امور خیریه بخشیده اند.

 

4. لری الیسون (71 سال)ثروتمندترین افراد در فن آوری ثروتمندترین افراد در فن آوری :
از بنیانگذاران اوراکل، که تا حد زیادی در نرم افزار پایگاه داده برای کسب و کار و دولت و بهره وری در محل کار نرم افزار وارد کسب درامد شد، الیسون یکی از مدیران اجرائی اوراکل می باشد . او در حال حاضر دارای یک ارزش خالص 46100000000 $، صاحب یک جزیره هاوایی (رواق) بوده و وی ازدواج کرده و چهار بار طلاق گرفته است.

 

5. لری پیج (سال 42)ثروتمندترین افراد در فن آوری
ثروتمندترین افراد در فن آوری :
از بنیانگذاران گوگل و مدیر عامل فعلی حروف الفبا (شرکت مادر جدید گوگل)، صفحه نقش عمده ای در ایجاد الگوریتم موتور جستجوی گوگل بود. او یک میلیاردر در سن 30 سالگی شد و در حال حاضر ارزش خالص 37800000000 $. در سال 2001 او را به عنوان مدیر عامل شرکت گوگل که   از اریک اشمیت پا وحمایت کرد .(رفیقی که با هم ایده گوگل به نظرشون اومد.)

 

6. سرگئی برین (سال 42)

ثروتمندترین افراد در فن آوری

ثروتمندترین افراد در فن آوری:

از نزدیک در پشت صفحه سرگئی برین از بنیانگذاران گوگل در سال 1998 بوده است. امروز بسیاری از محصولات Google در این بنیاد که برین و پیج ایجاد تماس در اواخر ’90s ساخته شده است. برین  ارزش خالص 36200000000 $ است .و در حال حاضر بخشی از حروف الفبا با تمرکز بر ایده های جدید از جمله پروژه لون به ارائه Wi-Fi به جوامع روستایی از طریق بالن در ارتفاع بالا است.

 

مطلب پیشنهادی :  لپ تاپ 17 اينچي ايسوس مدل ROG GL702VM - D

7. جک ما (51 سال)ثروتمندترین افراد در فن آوری ثروتمندترین افراد در فن آوری :
بنیانگذار بزرگترین فروشگاه اینترنتی چین Alibaba است، جک ما نیز به عنوان جف بزوس چین نامیده می شود. علی بابا تبدیل به یک فروشگاه کاملا برگی در چین شده است معادل چین از فروشگاه اینترنتی آمازون و شرکت در سال 2014 با بزرگترین عرضه سهام در جهان از 25 میلیارد $ عمومی رفت. بنیانگذار در حال حاضر دارای ارزش خالص 26.3 میلیارد $ می باشد.

 

8. استیو بالمر (59 سال)ثروتمندترین افراد در فن آوری ثروتمندترین افراد در فن آوری :
استیو بالمر از مدرسه کسب و کار در دانشگاه استنفورد در سال 1980 کاهش یافته است برای پیوستن به مایکروسافت متعلق به دوست خود بیل گیتس. او برای اولین بار مدیر کسب و کار شرکت تبدیل شد، درآمد حقوق و دستمزد $ 50،000 و سهمی در شرکت می باشد. او بعدها رفت تا تبدیل به مدیر عامل شرکت در طول زمان خود در مایکروسافت. بالمر در حال حاضر تنها شخص دوم تا کنون تبدیل به یک میلیاردر از سهام کارگران. دارایی خالص او در حال حاضر نزدیک به 26 میلیارد $ می باشد.

 

9. مایکل دل (51 سال)ثروتمندترین افراد در فن آوری
مایکل یک دانش آموز پیش پزشکی در دانشگاه تگزاس در سال 1984 بود، زمانی که او تاسیس یک شرکت به نام PC آموزشی ویبولیتین کرد. او خارج از دانشگاه به ساخت کامپیوتر تمام وقت را به یکی از بزرگترین نام تجاری PC در جهان کاهش یافته است. در سن 23 سالگی شرکت خود را عمومی شد و 30 میلیون $ که از 18 میلیون $ از آن را به او شخصا فرستاده شده بودند. در حال حاضر او دارای یک ارزش خالص 18.9 میلیارد $ است.

مطلب پیشنهادی :  ایفون 7 نیز منفجر شد به همراه عکس فرد مجروح شده

 

10. Pony Ma ثروتمندترین افراد در فن آوری ثروتمندترین افراد در فن آوری ثروتمندترین افراد در فن آوری :
پونا ما نیز یکی از ثروتمند های ان زمانه به شمار می رود. ما هواتنگ (اسب کارشناسی ارشد) یک شرکت به نام Tencent  با دوستان کالج خود را آغاز کرد. اولین محصول عمده این شرکت یک سرویس پیام در چین به نام QQ که یک استاندارد در اوایل خدمات پیام آنلاین تبدیل شد. از زمانی که این شرکت آغاز شده است سرمایه گذاری در انواع کسب و کار های مختلف از جمله توزیع موسیقی و استودیوهای بازی های ویدئویی مانند بازی ضد شورش را تولید کردند. ارزش خالص خود را امروز در سن 44 18.2 میلیارد $ می باشد.

برای نوشتن نظرات خود کلیک کنید

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوبترین ها

بروبالا