خواندنی

چه نوع تبلت باید برای رسم خرید کرد؟

تبلت رسم

تبلت رسم

شما این مطلب را از بخش خواندنی سایت ثقل می خوانید.

چه نوع تبلت باید برای رسم خرید کرد؟

نیام می خواهد بر روی یک تبلت به جای کاغذ شروع به کشیدن کند ، و می خواهد که یه یک انیماتور تبدیل شود.

تبلت رسم )) من بسیاری قرعه کشی و من با استفاده از تا مقدار زیادی از کاغذ را هدر می دادم. من می خواهم برای شروع به کشیدن بر روی چیزی بیشتر مجازی به عنوان  یک مقدار زیادی از اشتباهات را جبران کنم. من همچنین می خواهم برای شروع به کشیدن در نوعی از قرص، به عنوان وقتی پیر تر شدم من می خواهم به یک انیماتور تبدیل شوم. باید خرید یک تبلت طراحی / گرافیک و یا یک قرص طبیعی رادستور کارم قرار دهم، اما استفاده از آن برای نقاشی آیا ممکن است؟

تبلت رسم )) نقاشی بر روی یک تبلت گرافیکی و نقاشی بر روی یک صفحه نمایش تبلت، هر دو بسیار متفاوت از نقاشی بر روی کاغذ است ، پس از آن یک ایده خوب سعی کنید قبل از خرید داشته باشید یعنی بدانید چه می خواهید بکنید . به نظر من – و من قبول دارم که در نقاشی که خیلی ضعیف هستم – که آن را نیاز به مقدار زیادی از تلاش و ساعت های بسیاری از عمل به تولید نتایج مناسب  محصولات دیجیتال آمده است که نزدیک به تطبیق تجربه نقاشی بر روی کاغذ تمایل به تا حدودی گران است.تبلت رسم

تبلت رسم

گرفتن دست در تجربه می تواند مشکل باشد. اگر خوش شانس باشید، مدرسه خود را ممکن است برخی از محصولات شما می توانید امتحان کنید. می تواند شما را مهندسی سفر به یک کالج هنر محلی؟ هیچ کدام از دوستان خانواده قرص گرافیک؟ می تواند شما را سعی کنید برخی از در مغازه ها؟

مطلب پیشنهادی :  6 بزرگترین اشتباهات مو و صورت

بسیاری از مردم خود محصولات گرافیک دیجیتال حتی اگر آنها هیچ علاقه ای به نقاشی های دیجیتال است. مثالها عبارتند از سامسونگ کهکشان قرص توجه و فبلت با رجیستری S-Pen، در سطحی مایکروسافت قرص طرفدار و iPad شرکت اپل مزایا. قرص صفحه نمایش لمسی معمولی مناسب برای طراحی نیست، حتی اگر شما می توانید بر روی صفحه نمایش خود را ارسال.

تبلت رسم ))  اگر همه چیز نتواند از Wacom هم Intuos رسم تبلت گرافیکی یک پاسخ ساده، قابل اعتماد و مقرون به صرفه است. این شاخه به پورت USB به یک کامپیوتر و شود شما را رفتن برای حدود 50 £. این بسته شامل یک تبلت طراحی ورود به سطح، یک قلم حساس به فشار، این برنامه ست Lite برای مایکروسافت ویندوز و یا مک، و برخی از آموزش آنلاین.

تاریخ تبلت
قرص گرافیک رفتن به یک راه طولانی: آنها در 1970s برای بالا پایان CAD (طراحی به کمک کامپیوتر) ایستگاه های کاری مورد استفاده قرار گرفت، و در 1980s با ارزان KoalaPad، که برای اپل II، ناخدا در دسترس بود وارد بازار محاسبات خانگی 64 و آتاری 800.

تبلت رسم )) این تبلت گرافیک اساسا جایگزین ماوس. با این حال، قلم دستی، کاربران را قادر به کنترل بهتر است.

به عنوان زمانی که با استفاده از ماوس، چشم خود را بر روی صفحه نمایش هستند، نه در قلم و تبلت گرافیکی. این قطعا ممکن است برای انجام کار بسیار دقیق این راه، اما آن را کاملا همانند استفاده از یک مداد و کاغذ است.

گام بعدی به ترکیب دیجیتایزر با صفحه نمایش بود. مثال اول محبوب بود GRiDPad، که در سال 1989. GRiDPad راه اندازی شد یک تبلت با ضخامت در حال اجرا سیستم عامل MS-DOS مایکروسافت بود، و آن یک صفحه نمایش تک رنگ با وضوح 640 x 400 پیکسل بود. این بود استفاده زیادی را برای طراحی، اما آن را به حال صنعتی و نظامی استفاده می کند به عنوان یک نوع کلیپ بورد الکترونیکی است.

مطلب پیشنهادی :  XML Sitemap

تبلت رسم )) قرص دیجیتالسازی در نهایت به جریان اصلی در سال 2002 با لوح رایانه های شخصی در حال اجرا ویندوز XP ویرایش Tablet PC رسید. این با جوهر هنر، کپی مجاز ست آمد، و آنها نیز می تواند تشخیص دست خط همگام سازی به صدا ضبط را انجام دهید – یکی از ویژگی های محبوب با روزنامه نگاران. با این حال، صفحه نمایش “تاخیر” و بسیار پاسخگو نیست، و XP قرص گران و سنگین بود، به طوری که آنها هرگز گرفتار در.

WACOM، یک شرکت ژاپنی، آمد به تسلط بر بازار برای قرص گرافیک. تکنولوژی انحصاری خود را در صفحه نمایش از لپ تاپ Compaq کنسرتو در سال 1992. منتشر Wacom هم گسترش دامنه خود را که شامل قرص گرافیک با صفحه نمایش ال سی دی، به طوری که کاربران می توانند به طور مستقیم بر سطح صفحه نمایش به منظور جلب استفاده شد. برای حرفه ای گرافیک طراحی شده، آنها حساس به فشار است. آنها همچنین گران قیمت بودند.

تبلت رسم )) قرص همنشین Wacom هم مبتنی بر صفحه نمایش حال حاضر به عنوان رایانه های شخصی قرص مستقل در حال اجرا ویندوز 8.1 مایکروسافت کار می کنند، اگر شما هنوز هم می توانید استفاده کنید آنها را به یک کامپیوتر ویندوز یا مک متصل است. دکمه های اختصاص داده شده و نرم افزار Wacom هم آنها را به دستگاه های تخصصی است.

هنگامی که مایکروسافت سرفیس وسیعی حرفه ای از قرص در سال 2013 راه اندازی شد، آن شامل یک قلم و یک دیجیتایزر Wacom هم برای ورودی صفحه نمایش. عملکرد و قیمت آنها را بسیار جذاب به هنرمندان، اما کمتر به افرادی که ورودی قلم را نمی خواهم.

مطلب پیشنهادی :  اسامی دانشگاه ها امریکا به همراه رتبه هایشان در امریکا و جهان

با سطح حرفه ای 3، مایکروسافت به استفاده از فعال قلم (باطری) و N- تر و تمیز DuoSense تکنولوژی دیجیتالی با 256 سطح حساسیت فشار روشن باشد. من حدس می زنم که سرفیس پرو فروش مرتب کردن بر اساس حجم که در آن مایکروسافت می خواستم یک راه حل ارزان تر رسیده بود، و آن را پرداخت مجوز آینده با خرید N- تر و تمیز اجتناب شود.

تبلت رسم )) تا به بسیاری از بحث در مورد چگونگی N- تر و تمیز است 256 سطح حساسیت فشار مقایسه با 1024 سطح Wacom هم در سطح حرفه ای 2. من هیچ هنرمند هستم و من می تواند به تفاوت نشده است. با این حال، من پیدا کردن سطح حرفه ای 3 قلم بهتر استفاده کنید.

نامزد های اخیر است آی پد اپل نرم افزار، که شما می توانید یک قلم مجهز به خرید. این کار بسیار خوب. آن را حداقل معادل همنشین CINTIQ از Wacom و مایکروسافت Surface Pro 3 و 4 در صاف و پاسخگو، و احتمالا بهتر بودن است.

تبلت رسم )) با این حال، همنشین CINTIQ و سطح قرص طرفدار دارند از مزیت بودن کامپیوتر کامل تنظیمات با USB و نظارت بر پورت استاندارد. شما می توانید آنها را به اجرا نقاشی و انیمیشن برنامه های حرفه ای، نرم افزار Adobe کامل کریتیو سوئیت نرم افزار، مایکروسافت آفیس و غیره استفاده کنید. وجود دارد هیچ عجله، در مورد خود را، اما اگر شما قصد انجام این کار حرفه ای، این مهم را به مهارت با نرم افزار حرفه ای است.

برای نوشتن نظرات خود کلیک کنید

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوبترین ها

بروبالا