تکنولوژی

چه رابطه ای بین طول انگشت شست با اخلاق است ؟

تحقیقات که به تازگی پژوهشگران انجام داده اند نشان دهنده رابطه تنگاتنگی بین طول بند انگشت و اخلاق است این مطلب را از علم و فناوری ثقل دنبال کنید این تحقیق روانشناسی می باشد.
[ads1]به گزارش ثقل، شخصی که داری انگشتی با طولی بزگتر بالای بند نسبت به پایین است فردی، احساساتی و بسیار وفادار است و محبت و دوست داشتن دیگران در این فرد گاه به حد جنون می رسد. پس ما باشید اتا رابطه بین طول انگشت شست با اخلاق است را بدانید این تحقیق روانشناسی شده است .

روانشناسی

در رابطه اول که محققان روانشناسی به فاصلهطول انگشت و اخلاق است رسیده اند در زیر بیان شده است .

چنین فردی در حد اعلا وفادار است ولی اگر از طرف مقابل بی توجهی ببیند، کاملاً تغییر رویه می دهد و کورکورانه رفتار می کند زیرا همیشه خواستار توجه کردن طرف مقابل به خودش است و این فرد با چنین خلق و خوئی اکثراً طرف مقابل خود را از دست می دهد.(شکل a)

فردی که بند بالائی و میانی انگشتش یکسان و یک اندازه باشد ، معمولاً آرام است ولی این آرامش روحی شاید در اوضاع و شرایط متفاوت تغییر کند.

چنین فردی به هر چیزی سریع واکنش نشان می دهد و برای کارهای خود به خوبی برنامه ریزی می کند و به همین دلیل به راحتی به اهداف خود می رسد.

این فرد عاقلانه رفتار می کند و روابطش با دیگران چندان تغییری نمی کند. چنین فردی تلاش می کند که روابطش را بهتر و بهتر کند ولی به کُندی و آرامی . طرف مقابل نیز همیشه به این فرد احترام می گذارد.(شکلb)

مطلب پیشنهادی :  لپ تاپ مناسب برنامه نویسی

فردی که بند پائین انگشتش بلندتر از بندهای دیگر باشد، راستگو و مورد اعتماد است و خصوصیات فراوانی دارد که دیگران را به سوی خود جذب می کند.

این فرد انسانی کاردان و بسیار هوشیار و پیش از هر کار و تصمیمی به خوبی فکر می کند. احساسات خود را کنترل و تلاش می کند که احساساتش را از دیگران پنهان کند.

پیش از آغاز روابط عاطفی با دیگران به خوبی فکر می کند.(شکل c)

خوب الان شما شامل کدام قسمت از این تحقیق هستید شامل دسته اول ، دوم ، سوم هستید امیدواریم که از این تحقیق خوشتان امده باشد

برای نوشتن نظرات خود کلیک کنید

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوبترین ها

بروبالا