تکنولوژی

بلوتوث 5 با سرعتی دو برابر در محدوه ای چهار برابر

ثقل :بلوتوث 5 با سرعتی دو برابر در محدوه ای چهار برابر(تکنولوژی)

بلوتوث گروه علاقه مند خاص (SIG) اعلام کرده است که جدید بلوتوث 5 تنظیمات، در حال حاضر برای تحویل در اواخر سال 2016 یا اوایل سال 2017 رونمایی می شود .

قرار در حالی که آن را نمی خواهد در دستگاه های تا مدتی پس از آن ظاهر، پروتکل BT 5 باید بهبود قابل توجهی بیش باشد بلوتوث 4.2، که بیشتر بر بهبود سازگاری با اینترنت از اشیاء و دستگاه های مرتبط متمرکز شده است.ص

بلوتوث 5 انتظار می رود که ارائه چهار برابر وسیعی از بلوتوث 4.2، دو برابر سرعت و هشت برابر قابلیت پخش داده ها. قابلیت های اینترنت اشیا پخته شده را به BT 4.2 خواهد شد گسترش و همچنین.

SIG بلوتوث مدعی است که افزایش محدوده، عملکرد و قابلیت پخش کل دستگاههای اینترنت اشیا اجازه خواهد داد.

که مانند ساعت های هوشمند به حرکت به دور از یک مدل برنامه دستگاه زوج و عمل به طور مستقل در حق خود.

این که آیا این در واقع درست است چیزی از یک سوال باز است: ابزارهای پوشیدنی مانند ساعت هوشمند اپل یا آندروید محصولات لباس های سازگار با از افزایش استقلال بهره مند شوند،

اما قدرت باتری و اندازه صفحه نمایش بر روی یک ساعت مچی دو عوامل محدود کننده ذاتی هستند.

انتقال و دریافت داده نسبت گران قیمت را به مقدار کل از قدرت باتری بسته بندی شده به ترین پوشیدنی است

افزایش قابلیت های بلوتوث 5 باید آن را آسان تر به یک بلندگوی بلوتوث بی سیم در یک اتاق در حالی که شما جریان داده ها را از جای دیگر. بلوتوث کنونی می تواند یک کمی ضربه یا از دست در این زمینه؛ صص

مطلب پیشنهادی :  سامسونگ جییر اس 3 ساعت هوشمند جدید کمپانی سامسونگ

برخی لوازم جانبی را تحمل خط دید بهتر از دیگران مسدود شده است.

من دو جفت از earbuds بلوتوث به همان اندازه قیمت – یکی از آنها می توانید انتخاب کنید تا یک سیگنال از هر نقطه از آپارتمان،

در حالی که این جفت ارز دیگر شروع می شود پرش اگر من گوشی من لغزش به جیب من است.

راه رفتن از یک اتاق و ترک گوشی من پشت سر به سادگی کار نمی کند.

به Bluetooth SIG معتقد است که BT5 خواهد شد بسیار بیشتر از یک به روز رسانی عملکرد بهبود به لوازم جانبی موجود است.

“با هشت برابر ظرفیت پیام پخش، بلوتوث 5 بیشتر سوق تصویب و استقرار چراغ و خدمات مبتنی بر مکان در اتوماسیون خانگی، شرکت، و بازارهای صنعتی است .

،” SIG در بیانیه ای گفت. “در حالات که در آن آگاهی متنی مانند ناوبری و پین نقطه محل بسیار مهم می باشد – مانند فرودگاه تجارب بدون هیچ زحمتی رایگان ناوبری، ردیابی دارایی ها از موجودی انبار، واکنش های اضطراری، حتی زیرساخت های شهرستان های هوشمند است که کمک می کند.

تا افراد کم بینا شود تلفن همراه بیشتر – بلوتوث 5 ارسال به مردم اطلاعات سفارشی در واقع بدون اتصال به نرم افزار و موانع در آن لحظه مفید است. ”

که یک فرض نسبتا خوش بینانه برای یک پروتکل معمولا برای جفت شدن هدفون بی سیم و یا هدست با سخت افزار های دیگر استفاده می شود، اما هر کس اجازه داده است خوش.

حتی اگر بلوتوث 5 در یک دنیای جدید شجاع از دستگاههای اینترنت اشیا پیش فرض طلیعه چیزی بودن نیست، آن را به خوبی برای دیدن زندگی بهتر باتری و افزایش دامنه از انواع موجود در سخت افزار.

مطلب پیشنهادی :  ثقل-پرتال تفریحی خبری وبسایت ثقل
برای نوشتن نظرات خود کلیک کنید

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوبترین ها

بروبالا